דיאטה, דיאטות, הרזיה, ירידה במשקל מדריך דיאטה, דיאטות, קלוריות    

מידע עדכני על מגמות עכשוויות בנושאי דיאטה, הרזיה, ירידה במשקל,דיאטות 
 דיאטה | הרזיה | ירידה במשקל
 | דיאטה, הרזיה וחיטוב- חינם


הורד וקבל מדריך דיאטות


בעלי אתרי דיאטה- מחשבון קלוריות חינם לאתר

דיאטת הנקודות של שומרי משקל
דף הבית >> סוגי דיאטות >> דיאטת הנקודות של שומרי משקל


דיאטת הנקודות של שומרי משקל – שומרת לאורך זמן

דיאטת שומרי משקל היא שיטת דיאטה נפוצה ומוכרת בארץ ובעולם, אחת השיטות הוותיקות שקיימות בשוק. שיטה זו מפורסמת בהצלחות הרבות שלה וביכולת האנשים להתמיד בתהליך הדיאטה לאורך זמן. בעיה נפוצה ועיקרית בדיאטה היא הקושי לשמור על הדיאטה לאורך זמן. דיאטת שומרי משקל היא שיטה שהוכיחה את עצמה כשיטה המקלה על האנשים ונותנת להם את הכלים הנכונים להתמודד עם קשיי תהליך ההרזיה והקושי בשמירה על התוצאות.

שיטת הנקודות – הדרך להרזיה בטוחה

אחד הקשיים העיקריים שהאדם עובר הוא הצורך לספור כל קלוריה הנכנסת לו לפה. התפריט היומי שהאדם מקבל מהדיאטטנית הוא לרוב דל בטעמים ושונה באופן דרסטי מהמאכלים שהאדם נהג לאכול בעבר. הפער הגדול מקשה על האדם לעשות את תהליך ההרזיה ולרוב הוא נשבר באמצע וחוזר לאכול מאכלים משמינים כבעבר.
לעומת זאת, שיטת הנקודות של דיאטת שומרי משקל בוחנת את האוכל לפי ניקוד ולא לפי קלוריות. כל אדם מקבל חישוב של כמות נקודות יומית המותרת לו לאכילה המחושב לפי משקל הגוף והשומן הרווי המצוי באדם. כך הוא יכול לאכול מה שמתחשק לו, כולל מאכלים משמינים כגון פיצה, פלאפל ובשר ללא דאגה. הדבר העיקרי שהוא צריך לשים בו את תשומת לב הוא לא לעבור את מכסת הנקודות היומית המוקצבת לו.

שיטת הנקודות של דיאטת שומרי משקל -  תהליך של שינוי מחשבתי

דיאטת שומרי משקל הפועלת לפי שיטת הנקודות מסייעת לבן אדם לשנות את אורח חייו בצורה תהליכית ובהדרגה. המעבר מאורח חיים המורכב מאכילת מאכלים שומניים ורמת פעילות גופנית נמוכה לאורח חיים בריא ותקין נעשה בשלבים ובהתאמה לאדם.

חלק עיקרי שתומך ועוזר בתהליך הוא קבוצת התמיכה. כל אדם הבוחר בשיטת דיאטת שומרי משקל יכול להגיע למפגשים ב אורך של 90 דקות המסייעים ותומכים במהלך הדיאטה. הקבוצות מונחות על ידי מדריכה מקצועית המכירה את השיטה ואת הקשיים העולים בדרך. באמצעות תמיכה זו האדם יכול להתקדם צעד צעד לעבר המראה הנכסף והרזה.

דיאטת שומרי משקל לאורח חיים בריא

שיטת דיאטה זו היא הרבה מעבר לדיאטה רגילה. הדגש הוא לא רק על ההרזיה, אלא על שינוי אורח החיים. רק כך האדם לא יעלה בחזרה את השומנים שהוריד. דיאטת שומרי משקל נועדה לאנשים שרוצים לחיות טוב, להרזות על בטוח ולהרגיש בריאים. לא מדובר בעוד שיטה שמבטיחה תוצאות מהירות חסרות איזון והתמדה אלא בתהליך אותו האדם עובר, יחד עם קבוצה ומאמנת אישית שמסייעת לו לשנות את אורח חייו.

מדובר בדיאטה שמשתלבת בחיים ואינה מקשה עליהם. שיטת הנקודות הופכת את תהליך ההרזיה מתחושה של עונש לחלק בלתי נפרד מהחיים. דיאטת שומרי משקל מחזירה לבן אדם את החשק לאכול טוב ובריא ולשנות את אורח חייו לאורח חיים בריא יותר.

 
מאמרים מומלצים בנושאי דיאטה:
דיאטות כסאח
דיאטת שומרי משקל
דיאטת לחם

דיאטה לפי סוג דם
דיאטה קלאב
דיאטת שבעת המינים
דיאטת סאות' ביץ'
דיאטת האושר
דיאטה צרפתית
דיאטת הודיה
דיאטת הצירופים
דיאטת חרמון מן
דיאטת מרקים
דיאטה ים תיכונית
קישורים מהירים:
דיאטה
מאמרים על דיאטה
מדריך דיאטות
סוגי דיאטות
מוצרי דיאטה
מתכוני דיאטה
תפריט דיאטה
קלוריות
דיאטה מהירה
תנאי שימוש באתר
קישורים מומלצים
צור קשר
הוסף מחשבון קלוריות לאתרך
Add Calorie Calculator to your website
מפת האתר
תכני אתר זה, העוסק בנושאי דיאטות, הרזיה, דיאטה, קלוריות, תפריטי דיאטה ונושאים נוספים משיקים, הם תכנים אינפורמטיביים בלבד. האתר ותכניו אינם מתיימרים לתת ייעוץ רפואי, אבחון, טיפול או כל פתרון שהוא הקשור לתחום דיאטה. המידע באתר אינו מחליף כל ייעוץ או עזרה מקצועית וממליץ לכל מי שמתכוון להתחיל דיאטה חדשה או כל תהליך הרזיה לפנות לייעוץ מקצועי.
 

 

מערכת בניית אתרים